2014_handen kleurrijk.jpg

Programma 2

Vrijdag

Vanaf 11.00: Aankomst deelneemsters
Vanaf 12.00: Markt en verwenveld open

13.00 – 14.15: Lunch
14.30 – 15.15: Openingsceremonie

16.00 – 17.00: Inschrijven workshops

17.00 – 17.30

17.30 – 19.30: Diner

 

Avondprogramma

Mysterieveld:

20.00-22.00  Ceremonie: Gratitude,a way of Healing, a Door to happiness- Carola Esparza

 

Entreeveld:

19.30 – 21.00 Jonge Sister Cirkel – Agnes Eising (tent 1)

9.30 – 20.45 Ontspanningsconcert met cello – Evelien Fokker (tent 3)

 

Veld 1:

19.00 – 19.30 Modeshow

19.30 – 20.30 Muzikale vertelling “The Woman who had no songs” – Els Cuypers (lounge tent)

20.00 – 22.00 Maantempelviering aan het water – Corrine Baard & Karin Persons (Rode Tent)

20.45 – 21.45 Las Sirenas de la Loba – Joyce, Janina en Georgette (lounge tent)

 

Grote tent veld 2B:

19.30 – 21.00 In het Groot-moederveld olv. de grootmoeders

21.15 – 22.15 Muzikale vertelling Heggenrijdster Maria – Kirsten Notten & Maaike Gerritsen

 

Danstent veld 5

19.30 – 20.30 Samen vrouwenliederen zingen Marion Kiupéri

 

Danstent veld 6:

19.30 – 20.30 Samendans – Olala Tribelesque

20.45 – 23.00 Dance!!! – DJ Lady of the Dragonfly

 

Zaterdag

Wake up programma

06.25 – 06.55 Agnihotra vuur ritueel, Rianne Sportel (Mysterieveld)

06.45 – 08.00 Watersisters Mermaiddip waterritueel & zwemmen in het Veluwe meer

(Kruising veld 4 & 5)

07.30 – 08.30 Yoga – Elske Feitsma (Loungetent veld 1)

07.30 – 08.30  Ground in your tao-tantric body – Crystal Love (grote tent veld 2b)

07.30 – 08.30  Dance it out!!! – Juel McNeill (Danstent veld 6)

 

08.00 – 9.30: Ontbijt 
09.30 – 11.00: 1e workshopronde
11.30 – 13.00: 2e workshopronde
13.00 – 14.15: Lunch 
15.30 – 17.00: 3e workshopronde

17.30 – 19.30: Diner

Lees meer over het workshopaanbod

 

Avondprogramma

Mysterieveld:

20.45 – 21.45 Mantra-Bhajans Sing along circle - Lila Pixie en Thea Veldhuis

 

Tent 1 entreeveld:

19.30 – 20.30 Leona Leppers – Healingharp meditatie harpconcert

 

Loungetent veld 1:

19.30 – 20.30 Dansvoorstelling “Maria en de eenhoorn” – Anneke Wittermans

20.45 – 22.00 Ontspanningsconcert met cello & Latifa meditatie – Evelien Fokker

 

Grote tent veld 2B:

19.30 – 21.30 Ritueel theater: Hola Hella Holle - Bep Ruting

 

Grote tent veld 5:

19.30 – 23.00 Vuurloop & Arrowbreaking -  olv Charissa Schippers & Veerle Phara

 

Danstent veld 6:

19.30 – 20.30 Soundhealing & Heart Songs – Crystal Love

20.45 – 23.45 Dance the night out!!! – Juel McNeilly

 

 

Zondag

Wake up programma

06.25 – 06.55 Agnihotra vuur ritueel, Rianne Sportel, (Mysterieveld)

06.45 – 08.00 Watersisters Mermaiddip waterritueel & zwemmen in het Veluwe meer

(kruising veld 4 & 5)

07.30 – 08.30 Maria Magdalena en de seksmagie van Isisi – Sifra Nooter (loungetent veld 1)

07.30 – 08.30 Klankbad – Melanie Hartog (entreeveld, in haar healingtent nabij tent 3)

07.30 – 08.30 Heart Chakra Meditation – Mura Tichelaar  (tent 6, veld 2b)

07.30 – 08.30 Mysterie van de vrouwenlijn –  Anneke Wittermans (danstent veld 6)

 

08u00 – 9u30: Ontbijt

09u30 – 11u00: 4e workshopronde

11u30 – 13u00: 5e workshopronde
13u00 – 14u15: Lunch

14u15 – 15u45: 6e workshopronde

16u15: Sluitingsceremonie

 

LET OP: Pas na de sluitingsceremonie mogen auto’s weer het terrein op. Houd hier rekening mee als je eerder weg wilt.