2014_ceremonie_3.jpg

Programma 1

Dinsdag 

Vanaf 09.30: Aankomst deelneemsters
12.00 – 12.45: Openingsceremonie

13.00 – 14.00: Lunch
14.00 – 15.00: Inschrijven workshops

15.30 – 17.00: 1e workshopronde

17.15 – 18.15: Klankconcert Mother Mary sings to me – Olga Grütters (grote tent veld 2b)

17.30 – 19.30: Diner

Lees meer over het workshopaanbod

 

Avondprogramma dinsdag

 

Mysterieveld:

20.00 – 22.00 Ceremonie: Gratitude,a way of Healing, a Door to happiness – Carola Esparza

Tent 1 entreeveld:

19.30 – 21.00 Jonge Sister Cirkel – Agnes Eising

 

Veld 1:

19.30 – 20.00 Modeshow

20.00 – 22.00 Maantempelviering aan het water – Corrine Baard & Karin Persons (Rode Tent)

20.00 – 21.00 Las Sirenas de la Loba – Joyce, Janina en Georgette (loungetent)

21.15 – 23.00 Zang & harp concert: Spin het Leven – Helisir (loungetent)

 

Grote tent veld 2b:

19.30 – 21.00  In het groot-moederveld olv de grootmoeders

 

Grote tent veld 5:

19:30-20:30 Soundhealing & Heart Songs – Crystal Love

 

Danstent veld 6:

19.30 – 20.30 Muzikale vertelling “The Woman who had no songs” – Els Cuypers

20.45 – 23.00 Dansavond olv DJ Lady of the Dragonfly

 

Woensdag

Wake up programma

06.45 – 08.00 Watersisters-  Mermaiddip waterritueel & zwemmen in het Veluwe meer

(Kruising veld 4 en 5)

07.30 – 08.30 Sifra Nooter – (Loungetent veld 1)

07.30 – 08.30 Klankbad – Melanie Hartog (in Melanies tent nabij tent 3 entreeveld)

07.30 – 08.30 Heart Chakra Meditation - Mura Tichelaar (Tent 6 veld 2b)

07.30 – 08.30 Dans: Nehalennia, baken van licht -  Anneke Wittermans (Danstent veld 6)

.

08.00 – 9.30: Ontbijt
09.30 – 11.00: 2e workshopronde
11.30 – 13.00: 3e workshopronde
13.00 - 14.15: Lunch
15.30 – 17.00: 4e workshopronde

17.00 – 18.00  Klankconcert Olga Grutters

17.30 – 19.30: Diner

Lees meer over het workshopaanbod

 

Avondprogramma woensdag

 

Mysterieveld:

20.45 – 22.45 Mantra-Bhajans Sing along circle - Lila Pixie en Thea Veldhuis

 

Tent 1 entreeveld:

19.30 – 20.30 Healingharp meditatie harpconcert – Leona Leppers

 

Lounge tent veld 1: 

19.30 – 20.30 Dansvoorstelling Maria als voedende vrouw – Anneke Wittermans

20.30 – 21.30 Singer Songwriter: Zacht stromend water – Dineke de Velde Harsenhorst

 

Grote tent veld 2B:

19.30 – 21.30 Ritueel theater: Hola Hella Holle - Bep Ruting

 

Grote tent veld 5:

19.30 – 23.00 Vuurloop & Arrowbreaking – O.l.v. Charissa Schippers & Veerle Phara

 

Danstent veld 6:

20.00 – 22.30 Wild Moon Dance Margo & Emelie

 

Donderdag

Wake up programma

06.45 – 08.00 Watersisters Mermaiddip waterritueel & zwemmen in het Veluwe meer

(Kruising veld 4 en 5)

07.30 – 08.30 Yoga – Elske Feitsma (Loungetent veld 1)

07.30 – 08.30 Ground in your tao-tantric body – Crystal Love (danstent veld 6)

 

08.00 – 9.30: Ontbijt

09.30 – 11.00: 5e workshopronde

11.30 – 13.00: 6e workshopronde

13.00 – 14.00: Lunch

14.00 – 14.45: Sluitingsceremonie

 

LET OP: Pas na de sluitingsceremonie mogen auto’s het terrein weer op. Houd hier rekening mee als je eerder weg wilt