Lorelei zomerfestival 2

23 - 25 augustus 2019

Lorelei zomerfestival 2

23 t/m 25 augustus 2019

Artiesten

Let op: Dit is het programma van 2018 om je een algemeen beeld te geven.

Medio april presenteren we het programma van 2019

Er valt veel te genieten tijdens de avonden. Onderstaande vrouwen verzorgen een optreden, ceremonie of samenzijn.

Vrijdag:

Doorlopend: The Oracle in Red – Marian van Noort (zij loopt over het terrein)

19.00-19.15 Modeshow o.l.v. Leona & Sandy (veld 1)

19.30-20.30  Dans van Weelde – Tribal Rites (loungetent veld 1)

19.30-21.00 Vrije ontmoetingsruimte – De Grootmoeders (tent 4 veld 2a)

19.30-20.30 Healing harp ligconcert – Leona Leppers (tent 7 veld 2b)

19.30-20.30 Zingen van vrouwenliederen – Marion Kuipéri (tent 11 veld 4)

19.45-21.15 MaanRitueel – Corrine Baard & Karin Persons, MaanTijd (verzamelen bij Rode Tent veld 1)

20.00-22.00 Wild Moon Dance – Margo Awanata (danstent veld 6)

20.00-21.30 Healing Ceremony: Awakening of the Golden Dragon – Carola Esparza (mysterieveld)

20.45-21.45 Sirenas de la Loba – Georgette Elders, Janina Stopperka, Joyce Hellendoorn (loungetent veld 1)

21.00-23.00 Film: The Goddess Project – Wombfulness – Marjolein Vos (tent 7 veld 2b)

22.00-23.00 Het foute uur – Margo Awanata & Charissa Schipper (danstent veld 6)

 

Zaterdag:

Doorlopend: The Oracle in Red – Marian van Noort (zij loopt over het terrein)

17.30-18.30 Processie Klimaatmadonna, Vrouwe van Overvloed – Kirsten Notten & Marion Kuipéri (tent 3 entreeveld)

19.30-20.30 Singer songwriter – Dina (loungetent veld 1)

19.30-21.00 Samen in het groot-moederveld (ritueel) – De Grootmoeders (tent 4 veld 2a)

19.30-21.30 Dementer en Electra (ritueel theater) – Bep Ruting & groep (tent 7 veld 2b)

19.30-20.30 Het meisje en de eenhoorn (muzikaal verhaal)- Els Cuypers (danstent veld 6)

19.30-23.00 Vuurloop – Charissa Schipper, Rita de Boer & Petra Koopmans (tent 11 veld 4)

20.30-22.30 Film: The Goddess Project – Wombfulness – Marjolein Vos (tent 6 veld 2b)

20.45-22.00 Martha’s 5 geheime namen (theatermonoloog) – Liesbeth Vanderbeke (loungetent veld 1)

20.45-21.45 Mantra’s & Bahjans sing along circle – Lila Pixie & Thea Veldhuis (mysterieveld)

20.45-23.00 Dance! – Juel McNeilly (danstent veld 6)

21.00-22.30  Vrije ontmoetingsruimte – De Grootmoeders (tent 4 veld 2a)

22.00-23.00 Ontwaakliedjes voor iedereen – Susan Blokhuis (loungetent veld 1)

 

 

 

 

webdesign: Hanneke de Graaf